ZADZWOŃ TERAZ


(630) 354-0499

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE ZE

ŚWIADCZENIAMI NA ŻYCIE

Zapewnij bezpieczeństwo finansowe za życia 

POPROŚ O OFERTĘ

JAK POMOGLIŚMY:

Świadczenia na życie istnieją już od 20 lat, ale większość Amerykanów nadal nie wie, czym one są ani czemu służą.

Świadczenia na życie pozwalają posiadaczom polis na dostęp do świadczenia z tytułu śmierci i otrzymanie pieniędzy w chwili, kiedy najbardziej ich potrzebują, na przykład, w przypadku zawału, udaru mózgu, raka lub innej kwalifikującej się choroby. Co ważne, korzyści te są dostępne BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW. 

Obejrzyj wideo, aby poznać opinie naszych klientów! 

CZYM SĄ ŚWIADCZENIA NA ŻYCIE?

Czy nadal chronisz swoją rodzinę i finanse „starym rodzajem” ubezpieczenia na życie, które wypłaca się tylko wtedy, gdy umrzesz? Ubezpieczenie na życie ze świadczeniami na życie to nowy, rozwinięty rodzaj ubezpieczenia na życie. Dzięki zasiłkom na życie możesz przyspieszyć świadczenie z tytułu śmierci za życia, jeśli cierpisz na zawał serca, doznałeś udaru , masz raka czy inną krytyczną, przewlekłą lub śmiertelną chorobę. 

Świadczenia na życie chronią Twoją rodzinę przed przyczyną 50% przypadków bankructw w Stanach Zjednoczonych każdego roku, czyli bankructwa medycznego w następstwie ciężkiej choroby. 

Jednakowe koszty

Opcja świadczeń na życie jest wliczona bez dodatkowych kosztów. Nie jest droższa, a obejmuje większy zakres ubezpieczonych zdarzeń.

Krytyczne choroby i urazy

Rak, zawał serca, udar, przeszczep narządów głównych, niewydolność nerek, śpiączka i paraliż to tylko kilka z wielu schorzeń, upoważniających do otrzymania ubezpieczenia za życia. 

Przewlekłe choroby

Jeśli nie jesteś w stanie wykonywać dwóch z sześciu codziennych czynności przez 90 dni lub dłużej, zasady dotyczące świadczenia na życie już mają zastosowanie, abyś mógł otrzymać pieniądze gdy ich najbardziej potrzebujesz. 

PRZEŚLIJ OFERTĘ

Nie polegaj na tradycyjnych polisach na życie, które chronią Twoją rodzinę tylko w przypadku śmierci. Świadczenia na życie nie są droższe, a obejmują większy zakres ubezpieczonych zdarzeń.

„Według najnowszych badań opublikowanych w American Journal of Medicine, 42% nowych pacjentów chorych na raka na leczenie w ciągu dwóch lat traci oszczędności całego życia”.

PRZEŚLIJ OFERTĘ

© 2020 by Goodwill Financial LLC | Wszelkie prawa zastrzeżone | Uwaga: dostępność produktów może się różnić w zależności od stanu.

ZADZWOŃ TERAZZADZWOŃ TERAZ

Lukasz Mezyk

Living Benefits Agent   www.goodwillfinancial.com  

(630) 354-0499